Nabídka Lesního klubu Broučci

Lesní klub Broučci pro děti předškolního věku (2,5 – 6 let) funguje na principech lesních mateřských škol, ovšem není zapsaný v rejstříku MŠMT. Zřizovatelem klubu je organizace Lesní klub Broučci, z. s. (IČO: 05075858), která provozuje lesní klub již od roku 2016.
Lesní školky od klasických liší především tím, že vzdělávací proces probíhá ve venkovních podmínkách.

DĚTI 2,5 – 6 let
Ve školním roce 2020/21 bude Lesní klub Broučci v provozu od pondělí do čtvrtka, vždy v čase 8,30 h – 15,30h.
Dodržujeme školní prázdniny kladenských dětí, během kterých máme zavřeno, což neovlivňuje výši členského příspěvku.

DĚTI 1,5 – 3,5 roku
Pro nejmenší dětičky nabízíme program Broučínci s rodiči, a to každé úterý dopoledne 9 h – 11h. Lze jej využít jako adaptační program, ve kterém si Broučínci s maminkou nebo tatínkem (nebo i babičkou či dědečkem) pomalu mohou zvykat na pravidla lesního klubu, průvodce a kolektiv a jejich přestup do Brou
čků a osamostatnění bude snazší.
Pokud byste s námi rádi chodili do lesa, ale zatím svého broučínka doprovázíte, je právě pro vás určen tento program. Můžete přijít každé úterý a společně se s dalšími rodiči a jejich Broučínky zúčastnit aktivit pod širým nebem přizpůsobených pro nejmenší dětičky, pod vedením zkušené průvodkyně Jarky. Pokud by bylo na Broučínky příliš nevlídno, lze využít zázemí v klubovně Lvíčat. Budeme společně zpívat, malovat a tvořit, vše v rámci myšlenek Lesního klubu Broučci.
Na program Broučínci je třeba se závazně přihlásit nejpozději do 19 h předchozího dne na FB události nebo zasláním sms Jarce na tel. +420 724 410 348. Minimální počet jsou 2 dvojice Broučínek + doprovod, aby se program mohl konat.

Místo setkání je stejné jako pro Broučky a najdete je zde (odkaz na mapu).
Děkujeme Mapy.cz za jejich skvělé mapy!

Ceník naleznete zde.