Nabídka Lesního klubu Broučci

Lesní klub Broučci pro děti předškolního věku (3 – 6 let) funguje na principech lesních mateřských škol, ovšem není zapsaný v rejstříku MŠMT. Zřizovatelem klubu je organizace Lesní klub Broučci, z. s. (IČO: 05075858).
Lesní školky od klasických liší především tím, že vzdělávací proces probíhá ve venkovních podmínkách.

DĚTI 3 – 6 let
Ve školním roce 2022/23 je Lesní klub Broučci v provozu od pondělí do čtvrtka, vždy v čase 8,30 h – 15,30h. V případě zájmu o pětidenní provoz nás kontaktujte.

Dodržujeme školní prázdniny kladenských dětí, během kterých máme zavřeno, což neovlivňuje výši členského příspěvku.

DĚTI 1,5 – 3,5 roku
Pro nejmenší dětičky nabízíme program Broučínci s rodiči, a to každé úterý dopoledne 9 h – 10:30 h. Výborně funguje jako adaptační program, ve kterém si Broučínci s maminkou nebo tatínkem (nebo i babičkou či dědečkem) pomalu zvykají na pravidla lesního klubu, průvodce a kolektiv a jejich přestup do Brou
čků a osamostatnění je snazší.
Pokud byste s námi rádi chodili do lesa, ale zatím svého Broučínka doprovázíte, je právě pro vás určen tento program. Můžete přijít každé úterý a společně se s dalšími rodiči a jejich Broučínky zúčastnit aktivit pod širým nebem přizpůsobených pro nejmenší dětičky, pod vedením průvodkyně Katky Röschové. Pokud by bylo příliš nevlídno, je možno využít zázemí lesního klubu. Společně tvoříme, zpíváme a hrajeme si v lese, vše v rámci myšlenek Lesního klubu Broučci.
Program Broučínci se platí pololetně. LK Broučci si vyhrazuje zrušit program v případě velké nepřízně počasí, nemoci průvodkyně či jiných závažných událostí. Účast je třeba potvrdit nejpozději do 19 h předchozího dne zasláním sms nebo na WhatsApp Katce na tel. +420 605 506 937.

Místo setkání je stejné jako pro Broučky a najdete ho zde (odkaz na mapu).
Děkujeme Mapy.cz za jejich skvělé mapy!

Ceník naleznete zde.

Lesní klub Broučci Kladno